Ваша корзина

VirtueMart
Ваша корзина пуста.

Лидеры продаж

Essence Toner Тоник *Эссенс
Essence Toner    Тоник *Эссенс
1 335.00 грн.


Lotion Astringente Поросуживающий лосьон
Lotion Astringente Поросуживающий лосьон
960.00 грн.


Eye Wrinkle Corrector Корректирующий крем для глаз
Eye Wrinkle Corrector    Корректирующий крем для глаз
3 550.00 грн.


Оплата и доставка

 

 

УВАГА:

Кожне замовлення проходить процедуру підтвердження. Замовлення вважається "підтвердженим" після того, як наш Менеджер зателефонує Покупцеві та погодить усі деталі самого замовлення та його доставки.

 

Будь ласка, будьте уважні при вказанні часу та адреси доставки.
У разі, якщо замовник вказав невірні координати одержувача або у вказаний Вами час одержувач відсутній за вказаною адресою, до вартості повторної доставки та/або нового замовлення додається 60 грн., за роботу кур'єра під час попередньої доставки, коли товар не було отримано.
У випадку, якщо Ви хочете анулювати замовлення або у Вас виникли складнощі з його отриманням – попередьте менеджера магазину з ранку напередодні доставки.

1. Доставка товарів по Києву здійснюється безкоштовно за умови, що вартість купівлі перевищує 1000 грн.

Якщо сума, на яку Ви зробили замовлення, менша за 1000 грн., то вартість доставки складає 60 грн.

Наша служба доставки працює щодня з 11:00 до 21:00.

Доставка здійснюється, як правило, наступного дня після оформлення замовлення.

У деяких випадках мінімальний термін доставки може збільшуватись (товар тимчасово відсутній на складі), про що менеджер магазину повідомляє окремо під час підтвердження замовлення.


У нашому магазині існує термінова доставка, вартість та термін якої обговорюється з менеджером окремо.
Оплата готівкою кур'єру при доставці.


У присутності кур'єра уважно огляньте товар, не порушуючи цілісності упаковки, щоб переконатися, що Вам доставили те, що Ви замовляли, і Вас влаштовує зовнішній вигляд товару. Усі претензії щодо відповідності товару замовленню та його зовнішнього вигляду приймаються тільки в момент доставки та на товар, цілісність якого не була порушена.


Зверніть увагу:
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», яким встановлюється перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин , парфумерно-косметичні товари належної якості ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПІДЛЯЖАТЬ.
Тому будьте уважні під час вибору товару.


2. Доставка по Україні ТОВ «Нова Пошта»
Інтернет-магазин здійснює доставку товару до будь-якого населеного пункту України, з яким налагоджено кур'єрське сполучення ТОВ «Нова Пошта».

Доставка по Україні оплачується згідно з тарифами ТОВ «Нова Пошта». За замовленням понад 1000 гривень, доставка товару за наш рахунок.
Термін доставки у разі буде залежати від роботи кур'єрської служби.

Срок доставки в этом случае будет зависеть от работы курьерской службы.